U15: Dwa trudne mecze i jeden punkt na szczeblu wojewódzkim...

Podopieczni trenera Marka Łacnego w ostatnich kilku dniach rozegrali dwa spotkania ligowe w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. Najpierw mierzyli się z liderującą Pogonią Kraków na wyjeździe, a w środę 1 maja podjęli na własnym obiekcie Pcimiankę Pcim.

W meczu z Pogonią Orłowcy choć przegrywali już 2:0, to pokazali charakter i dzięki świetnej postawie w drugiej połowie zdołali doprowadzić do remisu. Bramki na wagę zdobycia jednego punktu z wymagającym przeciwnikiem strzelili Kacper Dudzik oraz Kacper Płaczkowiec. Mniej powodów do radości mieli natomiast w środę, Orzeł mierzył się z Pcimianką Pcim, tym razem zabrakło nieco skuteczności i solidnej postawy w defensywie, przez co to rywale wyjechali z Myślenic z kompletem punktów, wygrywając 0:3.

Pogoń Kraków - Orzeł Myślenice 2:2 (1:0)
Dudzik, Płaczkowiec

ORZEŁ: Nalepa - Hudaszek, Konieczny, Pluszczyk - Cygan, Żądło, Kubiczek, Madej, Dudzik - Hosaja, Szklarz oraz Burkat, Horabik, Modes, Obajtek, Paszcz, Płaczkowiec, Rokosz

Orzeł Myślenice - Pcimianka Pcim 0:3